Hakkımızda

Profesyonel Ekip

Futbol, bu okulda öğrenilir!

120 Futbol Okulu

Futbol, bu okulda öğrenilir!

15.000 Öğrenci

Futbol, bu okulda öğrenilir!

Hakkımızda

Bursaspor Futbol Okulları

FUTBOL, BU OKULDA ÖĞRENİLİR!
 
Bursaspor Futbol Okulu çalışmaları tüm Türkiye’ deki Futbol Okullarımızda yapılmaktadır. Beşinci yaşta başlayan, futbol okulumuzun amacı sporcu çocuklarımızın bedensel, zihinsel, psikolojik, sosyal yönde eğitimler yaparak Bursaspor Kulübü’ne ve toplumumuza faydalı gençler yetiştirmektir.

Sporcularımızın fizyolojik özelliklerinin yanında fiziksel yapılarını geliştirmek için düzenli ve doğru beslenme alışkanlıklarını kazandırarak, bedensel gelişimi sağlayacak, teknik becerilerini taktik zekası ile bütünleştirecektir.

Futbol Okulunun amacı, özgüveni olan, mutlu, seven, heyecanlı, duygularını kontrol
edebilen, kendisi ve çevresiyle barışık, dostluk ve barışı önde tutan kişiliği ve sporcu ahlakı ile topluma örnek olacak psikolojisi güçlü oyuncular yetiştirmektir. Grup ile yaşamayı, dayanışmayı fikir ve çözümler üretme, iş bölümünde yardımlaşma duygularını geliştirerek sosyal olmalarını sağlamaktır.

Bursaspor Futbol Okulu’nun yetenekli sporcularını Bursaspor bünyesine katarak Bursaspor’un alt yapısını oluşturmak ve Bursaspor’u Türkiye ve Avrupa çapında başarıya taşıyacak sporcular yetiştirmek misyondur…

 

Sporcularımızın ve velilerimizin rahat ulaşımı ve iletişimini sağlayabilmeleri için Merkezde on altı ve İlçelerde altı tane Futbol Okulumuzun çalışma alanı ve bürosu yer almaktadır. Velililerimiz bu büroda kayıt yaptırma, aidat ödeme, antrenman programlarını ve çocuklarının antrenörleriyle görüşme imkanlarına sahiplerdir.

Her grup 20 sporcu, 1 antrenörden oluşmaktadır. Bursaspor Futbol Okulu’nda ki eğitimi sırasında futbolculuk gelişimi gösteren öğrenciler, Bursaspor Yarışma Takımlarına geçerek eğitimlerini devam ettirmektedirler.

1995
Bize Ulaşın

(+90) 542 507 15 35

Mail Adresimiz

info@bursasporfutbolokullari.com

Adresimiz

Beşevler, Bilginler Cd. No:78 Nilüfer/Bursa